شرکت-فلزیاب
فلزیاب

معرفی شرکت های فلزیاب

برای مدت طولانی، بازار فلزیاب کاملا محافظه کار بوده است. در واقع بین چندین شرکت بزرگ تقسیم شد که پیشرو در  منطقه بودند. به عنوان یک قاعده، اینها شرکت های ایالات متحده و استرالیا بودند، اما تعادل قدرت با گذشت زمان تغییر کرده است. در زیر به مارک های فلزیاب، از جمله آنهایی که اخیراً ظاهر شده اند، خواهیم پرداخت.

فهرست ها

معرفی شرکت فلزیاب

 

همه چیز ساده است و همچنین برای کاربران کاملاً سودمند است – رقابت در بازار افزایش یافته است. اگر قبلاً سازندگان تعادل قدرت را حفظ می کردند و مدل های فلزیاب آنها ویژگی های کاملاً مشابهی داشتند، اکنون شرکت فلزیاب های جدیدی به بازار آمده اند.

این شرکت فلزیاب شروع به تولید فلزیاب های جدید کردند که به عنوان دستگاهی برای مبتدیان هزینه دارند، اما عملکردی که ارائه می دهند دستگاه های متوسط و حتی حرفه ای را انجام می دهد. این واقعیت بازار را به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار داده است و شرکت های فلزیاب مجبور شدند خود را با شرایط وفق دهند.

در زیر لیستی (که کامل نیست) از شرکت های فلزیاب تولید کننده فلزیاب وجود دارد. لیست کامل نیست زیرا تعداد زیادی از آنها در سراسر جهان وجود دارد. احتمالاً هر شهرستان توسعه یافته دارای مارک فلزیاب خاص خود است.

اما برای بازار محلی کار می کند. بنابراین ما شرکت هایی را که در بازار جهانی نمایندگی می کنند در نظر خواهیم گرفت.

بهترین برندهای فلزیاب و شرکت فلزیاب

 

 Minelab استرالیا

 

این شرکت فلزیاب یکی از بزرگترین تولید کنندگان است، این یک شرکت استرالیایی است که فلزیاب تولید می کند Minelab در سال 1985 تاسیس شد و از همان ابتدا فناوری های فلزیاب را به عنوان اولویت کاری خود اعلام کرد. امروزه این شرکت فلزیاب هایی را تولید می کند که می توانید از آنها برای سرگرمی خود و همچنین دستگاه هایی برای اهداف زمین شناسی-اکتشاف و نظامی استفاده کنید.

 

 

از آن زمان، Minelab به یک رهبر جهانی در این زمینه تبدیل شده است. فلزیاب های تولید شده توسط این شرکت در سراسر جهان به فروش می رسد. از سال 2009 Minelab امکانات و مکان های تولید خود را به مالزی منتقل کرده است، جایی که تمام فلزیاب های اصلی Minelab مونتاژ می شوند.

فلزیاب های Minelab خود را به عنوان یک انتخاب پیشرو در بخش فلزیاب های سطح متوسط و حرفه ای معرفی کردند. ویژگی متمایز آنها مجموعه گسترده ای از عملکردها، عملکرد چند فرکانس و امکان تنظیم دقیق برای هر شرایط جستجو است.

همچنین، این سازنده به دلیل فلزیاب های طلایاب مشهور است.

بیش از نیمی از تعداد کل فلزیاب های این شرکت فلزیاب در خارج از کشور فروخته می شود.

 

 

گرت (ایالات متحده آمریکا)

 

 

این یک شرکت فلزیاب آمریکایی، یکی از بزرگترین تولید کنندگان MD در جهان است. با توجه به این واقعیت که فلزیاب‌های Garrett قیمت پایینی دارند، عملکرد پایدار، باکیفیت و قابل اعتمادی دارند، استفاده از آنها آسان است اما به دلیل کاهش عملکرد دستگاه نیست.

مارک تجاری Garrett Metal Detectors در سال 1964 توسط یک مهندس و تاجر حرفه ای Charles L. Garrett تاسیس شد.

 

 شرکت فلزیاب هر دو دستگاه را برای حفارهای آماتور و همچنین برخی فلزیاب های حرفه ای جستجوی زمینی با درجات مختلف پیچیدگی را ارائه می دهد. Garrett همچنین فلزیاب های بازرسی تولید می کند که توسط بسیاری از سرویس های امنیتی استفاده می شود.

تاریخچه فلزیاب Garrett به بیش از 50 سال قبل باز می گردد و در این مدت، سازنده مدل های پرچمدار زیادی طراحی کرده است. به عنوان مثال، سری فلزیاب‌های AT که اولین فلزیاب‌های دوزیستانی بودند: این فلزیاب‌ها کاملاً روی زمین کار می‌کنند و همچنین می‌توانند برای فلزیاب زیر آب (قابلیت غوطه‌وری تا عمق 3 متر) استفاده شوند.

 

فلزیاب XP فرانسه شرکت فلزیاب

 

 

این شرکت در سال 1998 در تولوز (فرانسه) تاسیس شد. برای بیش از 20 سال، فلزیاب XP فلزیاب های خلاقانه ای را طراحی کرده است که علاقه بسیاری از جویندگان گنج را جلب کرده است. تولوز مرکز پیشرو در زمینه الکترونیک و فناوری های پیشرفته (اکتشاف فضا، هوانوردی، مخابرات) است.

جای تعجب نیست که این XP Detectors بودند که فلزیاب های خود را طراحی، توسعه و تولید کردند.

دستگاه های XP قدرت، بهره وری، سرعت عملیات و ارگونومی را ترکیب می کنند. این شرکت مدل کاملاً موفقی را تولید کرده است – XP Deus که با ایجاد نسل جدیدی از فلزیاب‌ها، امکان جهش کوانتومی را برای شرکت فلزیاب فراهم کرد. آنها طراحی راحت، بهره وری مطلوب و فناوری های بی سیم را با هم ترکیب می کنند.

کیفیت محصول XP با کنترل کامل ارائه شده در هر مرحله تولید و تمرکز توجه ویژه بر تمام سطوح فرآیند تجاری تضمین می شود.

فیشر (ایالات متحده آمریکا) شرکت فلزیاب

 

یک شرکت آمریکایی First Texas Products یکی از پیشروترین تولید کنندگان فلزیاب است. فیشر طیف گسترده ای از ردیاب های جستجوی زمینی، اسکنرهای بدن و فلزیاب های زیر آب را تولید می کند. این شرکت صاحب چندین پتنت در زمینه فناوری‌های تشخیص فلزات است که توسط اکثر شرکت‌های دیگر استفاده می‌شود.

در همان زمان، فرست تگزاس محصولات دارای علائم تجاری مانند

Teknetics، Bounty Hunter و Fisher Labs. اگر دستگاه هایی با علائم تجاری ذکر شده در بالا خریداری کنید، متوجه خواهید شد که طراحی مشابهی دارند.

 

 Bounty Hunter ایالات متحده آمریکا

 

این شرکت در سال 1973 در ایالات متحده آمریکا در ایالت تگزاس تاسیس شد. در سال 1980 Bounty Hunter یکی از فناوری های پیشرو در آن زمان را به نام Target ID ثبت کرد. Bounty Hunter با ارائه مداوم نوآوری های طراحی و فنی در محصولات خود موفق شد فلزیاب ها را برای اکثر خریداران در دسترس قرار دهد.

به همین دلیل است که اکنون Bounty Hunter می تواند تجهیزات حرفه ای را با قیمت مقرون به صرفه ارائه دهد. فلزیاب های تولید شده توسط این شرکت همواره به عنوان دستگاه هایی ارگونومیک، سبک وزن، کارایی بالا و قابل اعتماد توصیف شده اند.

Bounty Hunter بخشی از بزرگترین هلدینگ – First Texas Corporation است که شامل سازندگانی مانند Teknetics و Fisher Labs است.

 

تکنتیک (ایالات متحده آمریکا)

 

از ابتدای دهه 70، Teknetics در ایالات متحده آمریکا فلزیاب تولید می کند. 20 سال در بازار گذراند. این شرکت آخرین مدل های فلزیاب خود را در سال 1989 تولید کرد.

سپس همه چیز برای شرکت اشتباه شد و فروخته شد. Bounty Hunter (First Texas Products) آن را خرید و به این ترتیب، Teknetics را زنده کرد!

در سال 2006 اولین مدل Teknetics Т2 آنها ظاهر شد. توسط مهندسان شرکت جدید تکنتیک توسعه داده شد. در سال 2008 سه مدل جدید ظاهر شد، مانند Teknetics Titanium Delta 4000، Teknetics Gamma 6000 و Teknetics Omega 8500.

 

اسکنر Nokta Makro ترکیه شرکت فلزیاب

 

شرکت فلزیاب ترکی ماکرو در سال 1986 تاسیس شد و از همان روز اول قصد داشت فلزیاب های رقابتی برای کارهای مختلف طراحی کند. باید اعتراف کنیم که این شرکت از عهده این وظیفه بر آمده است و امروز رقیب قدرتمندی برای سایر شرکت های موجود در بازار است. این یک شرکت در حال توسعه پویا است که محصولات خود را در سراسر جهان عرضه می کند.

 

در سال 2018 این شرکت ها به یک برند واحد نوکتا ماکرو Detectors پیوستند. در حال حاضر فلزیاب نوکتا ماکرو در 150 کشور دنیا به فروش می رسد. این شرکت هنگام توسعه دستگاه های خود بر اساس نیازهای آشکارسازها استوار است و هدف آن ایجاد محصولات واقعاً نوآورانه با ویژگی های عالی است.

 

کوئست (چین/ایالات متحده آمریکا)

 

Quest Metal Detectors یک شرکت کاملاً جدید بود که در سال 2015 در ایالات متحده آمریکا (در ایالت کالیفرنیا) به ثبت رسید. طبق اطلاعات سازنده، تاسیسات اصلی تولید فلزیاب های Quest در کالیفرنیا واقع شده است، اما آنها همچنین شعبه تولیدی در چین دارند.

لازم به ذکر است که این شرکت با یک رسوایی وارد بازار شد (در تلاش بود از مدل های فلزیاب سایر سازندگان کپی کند). سپس این شرکت ادعای حقوقی کرد و غرامت پرداخت کرد و همچنین استراتژی خود را به طور کامل بررسی کرد.

امروزه با استفاده از فناوری های توسعه یافته توسط مهندسان این شرکت، فلزیاب های با کیفیت، قابل اعتماد و ارزان را تولید می کند.

 

Whites 

 

Whites یک شرکت واقع در ایالات متحده آمریکا (Sweet Home, Oregon) است و چندین دهه است که فلزیاب تولید می کند. اینها هم دستگاه های سطح ابتدایی و هم تجاری هستند که به عنوان مثال در برخی موسسات برای بازرسی بازدیدکنندگان استفاده می شوند. لوازم جانبی زیادی برای تشخیص فلزات نیز توسط این شرکت تولید می شود.

UPD. White’s که از سال 1950 به عنوان تولید کننده برتر محصولات فلزیاب فعالیت می کرد، در ژوئن 2020 فعالیت خود را تعلیق کرد.

 

Tesoro شرکت فلزیاب

 

Tesoro Electronics در سال 1980 توسط جک گیفورد، که پیش از این برای Bounty Hunter و Fisher کار کرده بود، تاسیس شد. امروزه تسورو هنوز به خانواده گیفورد تعلق دارد و به تولید فلزیاب های ساده، با کارایی بالا و قابل اعتماد ادامه می دهد.

نکته اصلی که Tesoro را از سایر شرکت های فلزیاب متمایز می کند این است که فلزیاب های آن دارای دوره گارانتی نسبتاً طولانی – 25 سال هستند. این یک سیاست کاملاً سخاوتمندانه شرکت فلزیاب است که اعتماد کاربران را هنگام دریافت محصولات آن افزایش می دهد.

Tesoro یکی از قدیمی ترین شرکت ها در دنیای فلزیاب است و طرفداران زیادی دارد که به این برند وفادار هستند. با این حال، اخیراً این شرکت فلزیاب خط تولید خود را تمدید نکرده است و از رقبا بسیار عقب است. بنابراین، ممکن است به زودی از بازار ناپدید شود.

UPD. Tesoro از کار افتاده است، آنها تولید را متوقف کرده اند و ساختمان را فروخته و وب سایت را حذف کرده اند.

www.goharfelezyab.com

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights