فلزیاب

محصولات فلزیاب شرکت Quest کوئست

محصولات فلزیاب شرکت Quest کوئست

در حالت کلی شرکت های زیادی هستند که به طراحی و تولید فلزیاب و گنج یاب پرداخته اند . در مطالب پیشین شرکت های زیادی را حول محور این موضوع معرفی کردیم و همچنین انواع فلزیاب های آمریکایی ، فلزیاب های روس و فلزیاب های آلمانی را نیز نام بردیم و به طور کامل و جامع توضیح دادیم . با کلیک بر هر کدام از کلمه ها که موضوعات را در بر می گیرند می توانید به صفحات مورد نظر مراجعه کنید . امروز قصد داریم درباره محصولات فلزیاب شرکت Quest کوئست صحبت کنیم .

این شرکت لیست دستگاه های زیادی را در بر می گیرد که تعدادی از آنها بسیار کاربردی هستند و عملکرد خودشان را اثبات نموده اند .

 

عملکرد محصولات فلزیاب شرکت Quest کوئست

 

دستگاه های فلزیاب شرکت Quest کوئست به این مسئله معروف هستند که اپراتور می تواند با استفاده از آنها با صرف زمان کمتری به نتایج بهتری برسد . دستگاه های محصولات فلزیاب شرکت Quest کوئست در اکثر مواقع توانسته اند به خوبی سکه ها را جذب و کشف کنند و در این مورد عالی پیش رفته اند .

برخی از فلزیاب شرکت Quest کوئست دارای پنج حالت جستجو هستند . این حالت به معنی نمایش همه فلزات ، جواهرات ، عتیقه جات و سکه می باشد . انتخاب حالت جستجو به شما امکان می‌ دهد تا مواد مورد علاقه خود را در لیست جستجو قرار دهید . سپس به سادگی دقت و میزان موفقیت را بهبود ببخشید .

 

انواع محصولات فلزیاب شرکت Quest کوئست

 

فلزیاب های شرکت Quest کوئست نمونه های متفاتی دارند . در ادامه قصد داریم به بهترین دستگاه های این شرکت از دیدگاه طلایابی و گنج یابی بپردازیم و آن ها را را به خوبی تعریف کنیم . دستگاه هایی که در پاراگراف های بعدی ذکر می شود در شرکت ما موجود است . بنابراین خریداران عزیز قادر هستند با سفارش هر دستگاه به صورت تلفنی ، در چند روز آینده به آن دست پیدا کنند .

محصولات شرکت فلزیاب Quest کوئست دارای انواع متفاوتی می باشند . افراد با توجه به بودجه ای که جهت خرید دستگاه فلزیاب در نظر دارند و هزینه ای که می خواهند بپردازند ، می توانند انتخاب کنند که از کدام یک از دستگاه ها بهره ببرند .

 

فلزیاب QUEST Q20 کوئست 20

 

فلزیاب QUEST Q20 کوئست 20 از محصولات با فناوری وی ال اف این شرکت است .

دستگاه فلزیاب QUEST Q20 برای کاوش و جستجوی انواع فلزات و تشخیص و تفکیک آنها کاربرد دارد این محصول ضد آب بوده و از کویل جستجو با استفاده از فناوری توربو و (FloatResin) استفاده میکند این تکنولوژی باعث سبکتر شدن دستگاه شده و دقت و عمق نفوذ دستگاه را افزایش می دهد .

فلزیاب QUEST Q20 از طراحی ارگونومیک برخوردار بوده و کاربر به راحتی میتواند با دست راست یا چپ خود آن را کنترل کند همچنین این دستگاه برای کنترل و تنظیم دارای رابط کاربری ساده بوده و کاربر به راحتی به همه تنظیمات دستگاه دسترسی دارد .

این فلزیاب ضد آب و قطعات آن به سادگی باز و بسته می شود و در حالت معمولی در سرعتی بالا جهت جستجو آماده است .

 

فلزیاب QUEST Q40 کوئست کیو 40

 

دستگاه طلایاب QUEST Q40 کوئست کیو 40 برای کاوش و جستجوی انواع فلزات و تشخیص و تفکیک آنها کاربرد دارد این طلایاب ضد آب بوده و از کویل جستجو با استفاده از فناوری توربو و (FloatResin) استفاده میکند این تکنولوژی باعث سبکتر شدن دستگاه شده و دقت و عمق نفوذ دستگاه را افزایش میدهد.

فلزیاب QUEST Q20 از طراحی ارگونومیک برخوردار بوده و کاربر به راحتی میتواند با دست راست یا چپ خود آن را کنترل کند همچنین این دستگاه برای کنترل و تنظیم دارای رابط کاربری ساده بوده و کاربر به راحتی به همه تنظیمات دستگاه دسترسی دارد . این فلزیاب و قطعات آن به سادگی باز و بسته شده و خیلی سریع برای جستجو آماده است .

فلزیاب کوئست کیو 40 دارای تنظیم تراز و بالانس خودکار در سطوح مختلف زمین است . که آن را متمایز از دستگاه های میان رده می کند .

و برای کاوش در تاریکی و شب مجهز به لامپ های ال ای دی است تا هیچ زمانی برای جستجو از دست نرود . همچنین این دستگاه از اتصال به هدفون های حرفه ای پشتیبانی می کند . تا هیچ صدایی ایجاد نویز نمی کند تا کاربر بتواند روی صداهای اصلی متمرکز شود .

 

فلزیاب QUEST X10 کوئست ایکس 10

 

فلزیاب QUEST X10 کوئست ایکس 10 از قدرت تفکیکی مناسبی برخوردار است و دستگاهی مناسب برای جستجوی اشیاء فلزی و تکه های کوچک طلا در اعماق سطحی زمین است .

شرکت کوئست آمریکا واقع در ایالت کالیفرنیا سازنده انواع دستگاه های فلزیاب می باشد که با استفاده از فناوری نوین و تولیدات به روز، یک انتخاب شایسته برای کاربران آماتور و حرفه ای می باشد .

فناوری در این دستگاه از نوع وی ال اف است . و از ضریب خطای بسیار کمی در کاوش و کشف اهداف برخوردار است .

این کمپانی در سری ایکس محصولات خود با ارائه مدل QUEST X10 از فناوری های ویژه ای استفاده کرده که به آن می پردازیم .

این دستگاه به دلیل استفاده از رابط کاربری آسان برای همه افراد از آماتور تا حرفه ای قابل استفاده بوده و به دلیل حساسیت قابل تنظیم قادر به کشف قطعات کوچک طلا و فلزات گرانبها در اعماق زمین است .

 

فلزیاب QUEST X5 کوئست ایکس 5

فلزیاب شرکت Quest کوئست فلزیاب QUEST X5 کوئست ایکس 5 از قدرت تفکیکی مناسبی برخوردار است . پس دستگاهی مناسب برای جستجوی اشیاء کوچک مانند سکه و تکه های کوچک طلا در اعماق سطحی زمین است .

فناوری در این دستگاه از نوع VLF است و از ضریب خطای بسیار کمی در کاوش و کشف اهداف برخوردار است.

شرکت کوئست آمریکا واقع در ایالت کالیفرنیا سازنده انواع دستگاههای فلزیاب که با استفاده از فناوری نوین و تولیدات به روز، یک انتخاب شایسته برای کاربران آماتور و حرفه ای است.

این فلزیاب در مدل Quest X5 از فناوریهای انحصاری و برترین مدارات کامپیوتری و بردهای ویژه این شرکت بهره می برد . این مورد در محصولات سایر برندها دیده نمی شود .

 

بالانس اتوماتیک فلزیاب شرکت Quest کوئست

 

فلزیاب شرکت Quest کوئست دارای تنظیم تراز و بالانس خودکار در سطوح مختلف زمین است . که آن را متمایز از دستگاه های میان رده می نماید و برای کاوش در تاریکی و شب مجهز به لامپ های ال ای دی است . به منظور اینکه هیچ زمانی برای کاوش از دست نرود .

همچنین این دستگاه از اتصال به هدفونهای حرفه ای پشتیبانی میکند تا هیچ صدایی ایجاد نویز نکرده تا کاربر بتواند روی صداهای اصلی متمرکز شود .

فلزیاب مدل Quest X5 به دلیل استفاده از فناوری وی ال اف از عمق و تفکیک پذیری بسیاری خوبی برای کشف تکه های کوچک طلا و سکه جات برخوردار است .

با این که نسبت به مدل های با فناوری پالسی از عمق کشف کمتری برخوردار است . اما به دلیل تخصصی بودن در فناوری VLF و تکنولوژی انحصاری شرکت کوئست بهترین عملکرد را در کاوش فلزات و قطعات کوچک در اعماق سطحی زمین داراست .

نتیجه گیری محصولات فلزیاب شرکت Quest کوئست

 

در حالت کلی ، شرکت Quest کوئست همانند دیگر زمینه ها ، در حوزه نقطه زنی نیز به نحو عالی ای عمل کرده است . در کشور آمریکا نیز رقابت در تولید دستگاه بسیار زیاد است . نمی توان مشخص کرد بهترین شرکت فلزیابی در این قاره کدام است .

زیرا هر شرکت در زمینه خاصی بهتر عمل می کند . ولی قطعا شرکت Quest کوئست نیز مانند اکس پی جزو بهترین ها می باشد . به طور مثال ، همانطور که اشاره شد ، در حوزه فلزیاب های مگنومتر ، محصولات شرکت ترو ویدو بی نظیر می باشد .

توی نقطه زنی در کوهستان ها نیز همچنین . هر شرکتی ویژگی های خاص خودش را دارا می باشد . بنابراین فرد در زمان خرید باید به نکته توجه داشته باشد که جهت چه کاری می خواهد از آن بهره بگیرد . خرید یک فلزیاب خارجی به تحقیقات زیادی احتیاج دارد .

 

نتیجه گیری نقش و کارکرد ردیاب ها  فلزیاب شرکت Quest کوئست

 

در نهایت، مکان‌های وسیع، دشت‌ها و قلعه‌های بزرگ که نمی‌توان با فلزیاب یا اسکنر کامل کاوش کرد، به کمک ردیاب‌ها به‌خوبی این مکان‌ها را کاوید. ردیاب‌ها در این مکان‌ها واقعاً نقش تعیین‌کننده‌ای دارند.

باید به یاد داشت که استفاده از ردیاب، اولین مرحله ورود به دنیای فلزیابی و گنج‌یابی است و در ایجاد موفقیت در این حوزه تاثیر بسزایی دارد.

گوهر باستان

شرکت گوهرباستان سالهاست در کنار شماست و با تلاش فراوان سعی در ارائه بهترین خدماترا دارد.

گوهرباستان یکی از بزرگترین شرکت های خاورمیانه در زمینه واردات،تهیه و توزیع قطعات الکتریکی می باشد.

این شرکت به سبب حق تجارت بین المللی خود میتواند هر قطعه، دستگاه و وسیله ایی که به سیستم کاری خود مرتبط می باشد.

شرکت گوهر باستان با ارائه مشاوره و خرید و تعمیرو ارتقا و معاوضه انواع فلزیاب ارسال کاتالوگ رایگان در زمینه محصولات فلزیاب

،طلایاب،گنجیاب،تاسیساتی زمین شناسی و معدن یابی با تکنولوژی کشورهای پیشتاز آماده خدمت رسانی در تمام نقاط ایران می باشد .

مناسب ترین قیمت

با خرید از شرکت گوهرباستان تا سقف ۵۰% برای هر محصول در هزینه های خود می توانید صرفه جویی کنید .

آموزش رایگان

تمام محصولات شرکت گوهرباستان در هنگام تحویل ، آموزش و تست خواهد شد

.همچنین خریداران عزیز میتوانند تا زمان آموزش کامل ، با دستگاه فلزیاب در حضور مهندسین تمرین و سوالات خود را مطرح نمایند تا زمانی که اپراتور شوند.

تکنولوژی روز دنیا

تجهیزات گوهرباستان با قطعات و کارکرد فوق العاده

خدمات پس از فروش : کوزه شکسته در گنج یابی

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن فلزیاب حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که فلزیاب را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید فلزیاب خود را ارتقا دهید .

پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب گوهرباستان از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری

به مشتریان برای رفع اشکال در کار کردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های دیگر

ارسال فلزیاب و طلایاب به تمامی نقاط کشور پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین

زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

 

 

telegram

insta

.

ادرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات :   @GOHARBASTAN

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :@karshenasgoharbastan

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب مهندس نظری: 09026822008

جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب  خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت گوهرباستان با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس :09026822008

گنج یابی

فلزیاب های برتر دنیا

پینترست

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب وانواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نه =

Verified by MonsterInsights