نماد-فیل-در-دفینه
دسته‌بندی نشده

نماد فیل در دفینه

نماد فیل در دفینه ، برای همه جویندگان گنج آماتور و برای کسانی که هنوز نمی دانند، در واقع بسیار معمول است که با علائم یا نشانگرهایی که به شکل حیوانات هستند که به ما نقشه ی گنج را نشان می دهد. حیوانات رایج مورد استفاده توسط سربازان JIA (ارتش امپراتوری ژاپن) شامل لاک پشت ها، مارها، پرندگان، کروکودیل ها و سگ ها هستند. با این حال، بسیار نادر است که با نشانگر فیل مواجه شوید.

نماد فیل در دفینه ممکن است به دو شکل متفاوت باشند. یکی، می تواند به شکل یک نشانگر حکاکی شده باشد. و دو، می تواند یک صخره بزرگ باشد که شکل یک موجود فیل را دارد.

فهرست ها

رمزگشایی یک نشانگر فیل خاص به دلیل چندین معانی آن می تواند تا حدودی پیچیده باشد. اما برای اینکه بتوانیم معنای مناسب آن را مشخص کنیم، همیشه مهم است که سایر نشانگرهای اضافی اطراف آن را در نظر بگیریم.این نشانه ها به شما کمک می کند تا گنجینه های بزرگ دفن شده را بیابید به همین منظور شما نیاز به خرید فلزیاب قدرت مند دارید که شرکت گوهر باستان با نازل ترین قیمت این مشکل را برای شما آسان کرده است.

معانی نماد فیل در دفینه

معنی علامت گنج فیل با ویژگی واقعی موجود فیل مرتبط است.

اندازه و وزن نماد فیل در دفینه

 

وقتی صحبت از موجودات فیل به میان می آید، اولین ویژگی که بیشتر توجه ما را به خود جلب می کند نماد فیل در دفینه جثه و وزن آنهاست. همه ما می دانیم که این موجودات انواع عظیمی از حیوانات خشکی هستند. در واقع، آنها به عنوان بزرگترین حیوان زندگی در اینجا در خشکی در نظر گرفته می شوند. جدای از اندازه آنها وزن آنهاست. وزن یک فیل نر بزرگ به 6800 کیلوگرم می رسد.  در مقایسه، وزن یک انسان نر متوسط حدود 85 بربر است.

به عنوان یک نشانه گنج، رابطه اندازه و وزن فیل با ذخیره گنج مرتبط است. این در واقع به این معنی است که آیتم پنهان یا مدفون از حجم زیادی تشکیل شده است.

خرید فلزیاب خوب یکی از جالش های بزرگ کاوشگران می باشد که گوهر باستان این چالش بزرگ را برای شما آسان کرده است.

زیستگاه نماد فیل در دفینه

 

دومین ویژگی فیل که به گنج بودن ارتباط دارد، زیستگاه آنهاست. اگر هنوز نمی دانید، این حیوانات گیاهخوار هستند بنابراین، زیستگاه مشترک آنها در مکان هایی است که از نظر پوشش گیاهی غنی است. علاوه بر غذا، آنها همچنین نیاز به نوشیدن آب فراوان دارند، بنابراین بیشتر وقت خود را در مکان هایی با منابع آب می گذرانند.

به عنوان یک نشانه گنج، رابطه زیستگاه فیل به مکان یا محل ذخیره گنج پنهان مربوط می شود. بنابراین، منابع طبیعی می تواند نشانه های گنج باشد.

خرطوم فیل

 

سومین ویژگی فیل که با گنج بودن ارتباط دارد، خرطوم آن است. همه ما می دانیم که خرطوم فیل مانند دستش برای گرفتن غذا و خوردن آن عمل می کند.

به عنوان یک نشانه گنج، رابطه خرطوم فیل این است که می توان آن را به عنوان یک اشاره گر تعبیر کرد. در بیشتر موارد، مستقیماً به مکانی که مورد پنهان یا دفن شده است اشاره می کند.

فعالیت های فیل

 

چهارمین ویژگی فیل که با گنج بودن ارتباط دارد، عمل آن در راه رفتن یا استراحت است. اگر فیل نشانگر را در جایی که فیل در حال راه رفتن را به تصویر می‌کشد کشف کنیم، به این معنی است که فاصله مشخصی وجود دارد که باید طی کنیم و به مخفیگاه آن برسیم.

از طرف دیگر، اگر نشانگر فیل در حال استراحت باشد، این بدان معناست که آیتم پنهان در جایی نزدیک است که نیازی به رفتن بیشتر نیست. همچنین ممکن است که آیتم مستقیماً در زیر آن دفن شود.

سر یک فیل

 

مواردی وجود دارد که قرار است تنها با سر فیل به عنوان نشانگر گنج مواجه شویم. فقط یک سر با بدن گم شده دارد. در این نوع موقعیت، این نشانگری است که مستقیماً به محل حفاری یا محل دفن آیتم اشاره می کند. به عنوان یک اشاره گر، باید تنه آن را به دقت تجزیه و تحلیل کنیم و مشخص کنیم که به طور مستقیم به کجا اشاره می کند. خرید فلزیاب پر قدرت احتمال پیدا کردن گنج را برای شما افزایش می دهد.

اصالت نشانگر فیل را بررسی کنید.

 

اشتباه رایج اکثر آماتورها این است که صحت یک نشانگر مشخص را مشخص می‌کنند که آیا قانونی است یا نه. بسیاری از آنها در واقع شکست خورده اند و در نهایت وقت خود را برای حفاری نشانگرهای طبیعی یا غیر قانونی تلف کرده اند. تأثیر این ناکامی‌ها می‌تواند شدید باشد که برخی از شکارچیان گنج را در نهایت ترک کار کند.

بنابراین قبل از اینکه به دلیل نشانگری که در سایت خود کشف کردیم، اقدام به حفاری کنیم، بسیار مهم است که بتوانیم صحت آن را مشخص کنیم.

معانی نشانه فیل در گنج

 

اگر علامت گنج فیل که کشف کردیم به شکل یک نشانگر حکاکی شده باشد، باید نحوه حکاکی آن را به دقت تحلیل کنیم. باید به دنبال نشانه‌هایی باشیم که نشان می‌دهد دست انسان های گذشته ساخته شده یا عمداً توسط دست انسان های امروزی حکاکی شده است.

نشان فیل در صخره

اگر نشانگر فیلی که ما کشف کردیم، صخره بزرگی است که شکل فیل دارد، باید به دنبال سرنخ هایی باشیم که آیا کسی عمداً صخره را به این شکل دوباره شکل داده است یا خیر. اما اگر ساخته شده توسط طبیعت باشد، ممکن است نشانگرهای اضافی یا همراه دیگری وجود داشته باشد که می توانیم به عنوان مبنایی برای اصالت آن استفاده کنیم.

گوهر باستان

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

Verified by MonsterInsights